Kuluçka Makinesi Kaç Günde Civciv Çıkarır

REKLAM ALANI
Kuluçka Makinesi Kaç Günde Civciv Çıkarır

Kuluçka Makinesi Kaç Günde Civciv Çıkarır 1.Konu
Kuluçka Makinesi Kaç Günde Civciv Çıkarır: Doğal şekilde kuluçkaya yatan gurk tavuk kaç günde civciv çıkarıyor ise, kuluçka makinesinde’de aynı şekilde aynı günde civciv çıkar.

Gurk Tavuk Kaç Günde Civciv Çıkar 2. Konu
Gurk tavuk kaç günde civciv çıkar : Gurk Tavuk için kuluçka süresi 21 gündür. sabırsızlanıp yumurta üzerinden kalkmadınları sürece 21 gün sonunda ciccivlerini dünyaya getirler.

REKLAM ALANI

Civciv Yumurtadan Kaç Günde Çıkar 3. Konu
Civciv yumurtadan 21 günde çıkar ister kuluçka makinesi ile olsun ister doğada doğal şekilde olsun kuluçka günü değişiklik göstermemektedir, kuluçka makinesi ile çıkımlarda bir tekım degişiklikler görülebilir bunlar, kuluçka sıcaklıgı, ısısı aşırı olunca daha erken çıktıkları görülmüştür, kuluçka ısısı gerekenin aldında seyretmişse kuluçka çıkım süresi 22 23 güne uzadıgı görülmüştür. kuluçka gelişim döneminde ideal ısı sıcaklık 37.4 ile 37.6 arasıdır son 3 gün çıkım dönemidir çıkım döneminde ısı 1 derece düşürülürse iyi olur.

Kuluçka ile alakalı aklınıza takılan sorularınız var ise aşagıya yorum bölümüne yazınız yardımcı oluruz. saygıyla sevgiyle hoşcakalın bol çıkımlar dileriz

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.